Kvalita nadovšetko

Vitajte na stránke spoločnosti Mozaiq s.r.o. Naša firma ma dlhoročné skusenosti v oblasti stavebnictva a  spracovaní dreva, vznikla v roku 2008 a prave preto Vám vieme garantovať profesionalitu a kvalitu našich služieb. Nositeľom kvality je každý člen nášho tímu, pretože každý z nás má dlhoročné skúsenosti a prax vo vykonávaní svojich úloh v odbore zákazkového stolárstva a stavebnictva.Pri tejto dlhoročnej spolupráci sme sa vzájomné spoznali, tak po ľudskej, ako aj profesnej stránke a dospeli sme k názoru, že nám to spolu veľmi dobre funguje a že si dobre rozumieme.

Sme presvedčení že naša prax, pracovitosť a časová flexibilita bude prinášať radosť, uznanie a celkovú spokojnosť našim klientom. Sme zvyknutí na vysokú náročnosť našich klientov a doterajšie skúsenosti v praxi s našimi zákazníkmi nás len utvrdzujú v tom, že vieme čo, ako a pre koho robíme. Nie je nič lepšie v profesijnom živote, ako keď vás zákazník pochváli, je s vašou prácou spokojný a ďalej šíri vaše meno v dobrom - prináša to kľud na duši, radosť z práce, nových klientov, spokojných zákazníkov.

Budeme radi, keď sa na nás s dôverou obrátite pri plnení Vašich snov o peknom, funkčnom a kvalitnom bývaní. Budeme robiť všetko preto, aby ste boli s výsledkom spokojný.

Team Mozaiq