Unikátny Nábytok na Mieru pre Váš Domov

Nábytkové stolárstvo pre vnútorné vybavenie

Tesárske dielne Mozaiq: Kvalitný nábytok na mieru pre Váš štýlový domov. Vytvárame harmóniu medzi tradičným remeslom a moderným dizajnom. Či hľadáte nábytok  na mieru pre obývačku, spálňu alebo kuchyňu, v Mozaiq nájdete to pravé. Kreatívne riešenia od dreva až po útulné exteriéry. Dajte svojmu priestoru osobný štýl s Mozaiq.

Unikátne kuchyne s osobitým štýlom

Stolárske dielne pre kuchyne s osobitým dotykom. V našej dielni vyrábame kuchynský nábytok, kuchynské linky, frentály, drevené obloženie a ďalšie kuchynské prvky. S vášňou a precíznym remeslom vytvárame jedinečné kuchyne, ktoré spájajú tradičné stolárstvo s moderným dizajnom. Ponúkame možnosť pracovať s masívnym dreveným nábytkom a tvrdými druhmi dreva, ako je dub a orech. Nech už hľadáte kuchynský nábytok, kuchynské obloženie alebo iné špecifické riešenia, v Mozaiq nájdete kreatívne a kvalitné spracovanie pre vašu kuchyňu.

Obývačky

Vaši odborníci na individuálnu výbavu obývacej izby. Objevte mašité obývacie skrine, unikátne televízne nábytok, kreatívne obývacie poličky a štýlové konferenčné stolíky. Naše mašité drevené obloženia vytvárajú teplú a priateľskú atmosféru v obývacej izbe. Dodajte vášmu obývaciemu priestoru osobný a štýlový charakter s našimi jedinečnými nábytkovými kúskami. Od funkčných skríň až po estetické steny ponúkame kreatívne riešenia pre vašu individuálnu obývaciu izbu.

Spálňa

Tesárske dielne Mozaiq - Vaši odborníci na individuálnu výbavu spálne. Objavte mašité postele, jedinečné nočné stolíky, kreatívne skrine a elegantné drevené obklady pre váš osobný odpočinkový raj. Naše mašité drevené výrobky vytvárajú harmonický a pohodlný priestor v spálni. Radi vám pomôžeme pri tvorbe vášho ideálneho spálňového prostredia.  

Kúpeľne

Nábytkové stolárstvo Mozaiq - Vaši odborníci na individuálnu kúpeľňovú výbavu. Objavte mašité kúpeľňové skrine, exkluzívne umývadlá, funkčné kúpeľňové nábytok a elegantné drevené obklady. Naše unikátne rámčeky zrkadiel dodávajú charakter a osobný štýl vášmu kúpeľňovému prostrediu. Ponúkame kreatívne riešenia na premenenie vášho kúpeľňa na miesto relaxu a estetiky. Dôverujte našej vášni pre precízne remeslo a vysoko kvalitné materiály pri tvorbe vášho individuálneho kúpeľňa.

Jedáleň

Vaši odborníci na individuálnu výbavu jedálne. Objavte mašité jedálenské skrine, jedinečné stolíky, kreatívne jedálenské regále a elegante jedálenské stoličky. Naše mašité drevené obloženia vytvárajú teplú a priateľskú atmosféru v jedálni. Dodajte vášmu jedálnemu priestoru osobný a štýlový charakter s našimi jedinečnými nábytkovými kúskami. Od funkčných skríň až po estetické steny ponúkame kreatívne riešenia pre vašu individuálnu jedáleň. 

Ostatné

Vaši odborníci na individuálne riešenia pre iné priestory, napríklad sauny. Objavte naše mašité drevené obloženia, ktoré vytvoria útulnú atmosféru vo vašej saune. Ponúkame kreatívne a na mieru šité riešenia pre rôzne priestory. Máte otázky? Radi vám pomôžeme! Kontaktujte nás telefonicky alebo cez e-mail.